MB3000VHP
Specyfikacja
| Szerokość | 210 cm |
| Średnica | 150 cm |
| Wysokość | 286 cm |
| Długość | 168 cm |
| Pojemność | 2,7 m³ |
| Masa Pustego Zbiornika | 2180 kg |
| Maksymalna waga netto azotu | 4350kg |
| Maksymalna waga netto tlenu | 5240 kg |
| Maksymalna waga netto argonu | 5910 kg |
| Maksymalna waga netto dwutlenku węgla | 4900 kg |
| Szybkość parowania (24h) | <1% |
| Ciśnienie maksymalne | 34,5 bar |
| Generacja ciśnienia | NIE |
| Podstawa | Paleta |