MB3000MP
Specyfikacja
| Szerokość | 210 cm |
| Średnica | 150 cm |
| Wysokość | 286 cm |
| Długość | 168 cm |
| Pojemność | 2,7 m³ |
| Masa Pustego Zbiornika | 1650 kg |
| Maksymalna waga netto azotu | 3820 kg |
| Maksymalna waga netto tlenu | 4710 kg |
| Maksymalna waga netto argonu | 3580 kg |
| Szybkość parowania (24h) | <1% |
| Ciśnienie maksymalne | 17,2 bar |
| Generacja ciśnienia | NIE |
| Podstawa | Paleta |