MB3000HP
Specyfikacja
| Szerokość | 210 cm |
| Średnica | 150 cm |
| Wysokość | 286 cm |
| Długość | 168 cm |
| Pojemność | 2,7 m³ |
| Masa Pustego Zbiornika | 1820 kg |
| Maksymalna waga netto azotu | 3990 kg |
| Maksymalna waga netto tlenu | 4880 kg |
| Maksymalna waga netto argonu | 5550 kg |
| Maksymalna waga netto dwutlenku węgla | 4540 kg |
| Szybkość parowania (24h) | <1% |
| Ciśnienie maksymalne | 24 bar |
| Generacja ciśnienia | NIE |
| Podstawa | Paleta |