MB7500VHP
Specyfikacja
| Szerokość | 242 cm |
| Średnica | 203 cm |
| Wysokość | 360 cm |
| Długość | 218 cm |
| Pojemność | 6,75 m³ |
| Masa Pustego Zbiornika | 4650 kg |
| Maksymalna waga netto azotu | 10076 kg |
| Maksymalna waga netto tlenu | 12331 kg |
| Maksymalna waga netto argonu | 14027 kg |
| Maksymalna waga netto dwutlenku węgla | 12170 kg |
| Szybkość parowania (24h) | <1% |
| Ciśnienie maksymalne | 34,5 bar |
| Generacja ciśnienia | NIE |
| Podstawa | Paleta |