MB7500MP
Specyfikacja
| Szerokość | 242 cm |
| Średnica | 203 cm |
| Wysokość | 360 cm |
| Długość | 218 cm |
| Pojemność | 6,75 m³ |
| Masa Pustego Zbiornika | 3622 kg |
| Maksymalna waga netto azotu | 9048 kg |
| Maksymalna waga netto tlenu | 11303 kg |
| Maksymalna waga netto argonu | 12999 kg |
| Szybkość parowania (24h) | <1% |
| Ciśnienie maksymalne | 17,2 bar |
| Generacja ciśnienia | NIE |
| Podstawa | Paleta |