MB5000VHP
Specyfikacja
| Szerokość | 225 cm |
| Średnica | 184 cm |
| Wysokość | 300 cm |
| Długość | 200 cm |
| Pojemność | 4,5 m³ |
| Masa Pustego Zbiornika | 355 kg |
| Maksymalna waga netto azotu | 7190 kg |
| Maksymalna waga netto tlenu | 8690 kg |
| Maksymalna waga netto argonu | 9820 kg |
| Maksymalna waga netto dwutlenku węgla | 8120 kg |
| Szybkość parowania (24h) | <1% |
| Ciśnienie maksymalne | 34 bar |
| Generacja ciśnienia | NIE |
| Podstawa | Paleta |