MB5000HP
Specyfikacja
| Szerokość | 225 cm |
| Średnica | 184 cm |
| Wysokość | 300 cm |
| Długość | 200 cm |
| Pojemność | 4,5 m³ |
| Masa Pustego Zbiornika | 2950 kg |
| Maksymalna waga netto azotu | 6590 kg |
| Maksymalna waga netto tlenu | 8080 kg |
| Maksymalna waga netto argonu | 9220 kg |
| Maksymalna waga netto dwutlenku węgla | 7520 kg |
| Szybkość parowania (24h) | <1% |
| Ciśnienie maksymalne | 24 bar |
| Generacja ciśnienia | NIE |
| Podstawa | Paleta |