MB2000VHP
Specyfikacja
| Szerokość | 210 cm |
| Średnica | 135 cm |
| Wysokość | 272 cm |
| Długość | 168 cm |
| Pojemność | 1,94 m³ |
| Masa Pustego Zbiornika | 1610 kg |
| Maksymalna waga netto azotu | 3180 kg |
| Maksymalna waga netto tlenu | 3820 kg |
| Maksymalna waga netto argonu | 4310 kg |
| Maksymalna waga netto dwutlenku węgla | 3580 kg |
| Szybkość parowania (24h) | <1% |
| Ciśnienie maksymalne | 34,5 bar |
| Generacja ciśnienia | NIE |
| Podstawa | Paleta |