MB2000MP
Specyfikacja
| Szerokość | 210 cm |
| Średnica | 135 cm |
| Wysokość | 272 cm |
| Długość | 168 cm |
| Pojemność | 1,94 m³ |
| Masa Pustego Zbiornika | 1290 kg |
| Maksymalna waga netto azotu | 2860 kg |
| Maksymalna waga netto tlenu | 3500 kg |
| Maksymalna waga netto argonu | 3990 kg |
| Szybkość parowania (24h) | <1% |
| Ciśnienie maksymalne | 17,2 bar |
| Generacja ciśnienia | NIE |
| Podstawa | Paleta |