MB1000VHP
Specyfikacja
| Szerokość | 150 cm |
| Średnica | 110 cm |
| Wysokość | 221 cm |
| Długość | 150 cm |
| Pojemność | 0,92 m³ |
| Masa Pustego Zbiornika | 1040 kg |
| Maksymalna waga netto azotu | 1780 kg |
| Maksymalna waga netto tlenu | 2087 kg |
| Maksymalna waga netto argonu | 2320 kg |
| Maksymalna waga netto dwutlenku węgla | 2063 kg |
| Szybkość parowania (24h) | <1% |
| Ciśnienie maksymalne | 34,5 bar |
| Generacja ciśnienia | NIE |
| Podstawa | Paleta |