MB1000MP
Specyfikacja
| Szerokość | 150 cm |
| Średnica | 110 cm |
| Wysokość | 222 cm |
| Długość | 150 cm |
| Pojemność | 0,92 m³ |
| Masa Pustego Zbiornika | 900 kg |
| Maksymalna waga netto azotu | 1640 kg |
| Maksymalna waga netto tlenu | 1947 kg |
| Maksymalna waga netto argonu | 2180 kg |
| Szybkość parowania (24h) | <1% |
| Ciśnienie maksymalne | 17,2 bar |
| Generacja ciśnienia | NIE |
| Podstawa | Paleta |