Zbiorniki na ciekły azot XL-120, AC-120
Stalowy zbiornik niskociśnieniowy o pojemności 120 litrów to niezawodne rozwiązanie do przechowywania i transportu ciekłego azotu w warunkach przemysłowych, medycznych czy laboratoryjnych. Sprzedawany z kompletem wyposażenia – gotowy do natychmiastowej pracy.
Modele XL-120 oraz AC-120 dostępne są w wersji standardowej oraz z opcjonalnym systemem generacji ciśnienia, a także możliwością doposażenia w cyfrowy wskaźnik poziomu ciekłego azotu.
Zbiornik ciśnieniowy 120 l na ciekły azot z regulowanym zakresem ciśnienia
Zbiorniki niskociśnieniowe oferowane są w standardowych zakresach: 1,0 / 1,5 / 16 / 24 bar. Na życzenie klienta istnieje możliwość wykonania zbiornika w innym zakresie ciśnienia.
Wykonanie zgodnie z dyrektywą ciśnieniową: 2010/35/EU – TPED
Zgodność zbiornika z dyrektywą 2010/35/EU – TPED gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania, trwałość konstrukcji oraz pełną legalność eksploatacji na terenie całej UE. Daje to pewność, że produkt spełnia najwyższe normy jakości i może być bezpiecznie transportowany oraz stosowany w różnych branżach.
Zbiornik niskociśnieniowy 120 l - dodatkowe akcesoria
Do zbiornika ciśnieniowego 120 l na ciekły azot oferujemy także opcjonalne wyposażenie / akcesoria:
- węże kriogeniczne,
- instalacje transferu ciekłego azotu,
- rękawice kriogeniczne,
- lance do nalewania ciekłego azotu,
- fartuchy, okulary, maski
Skontaktuj się z naszymi doradcami, jeśli potrzebujesz pomocy w doborze zbiorników na azot do swojego przedsiębiorstwa!
Specyfikacja
| Średnica | 50,8 cm |
| Wysokość | 137 cm |
| Pojemność | 120 l |
| Masa Pustego Zbiornika | 82 kg |
| Maksymalna waga netto azotu | 97 kg |
| Maksymalna waga netto tlenu | 137 kg |
| Materiały | stal |
| Ciśnienie maksymalne | 1,5 bar |
| Generacja ciśnienia | TAK |
| Podstawa | Koła |