Zbiorniki na ciekły azot XL-70, AC-70
Zbiornik niskociśnieniowy o pojemności 70 litrów do przechowywania i transportu ciekłego azotu.
Opcjonalnie produkt jest dostępny z dodatkową generacją ciśnienia oraz możliwością doposażenia o cyfrowy wskaźnik poziomu ciekłego azotu.
Szeroki zakres ciśnień i rozmiarów do wyboru
Dostępny zakres ciśnień wynosi: 1,0 / 1,5 / 16 / 24 bar (inny zakres ciśnień jest możliwy po uzgodnieniu z producentem).
Oferujemy również inne pojemności zbiorników niskociśnieniowych na ciekły azot: 120 l, 180 l, 250 l.
Zbiornik ciśnieniowy ze stali nierdzewnej na ciekły azot 70 l — bezpieczny i gotowy do pracy
Model został wykonany zgodnie z dyrektywą ciśnieniową: 2010/35/EU – TPED. Do produkcji zbiornika na ciekły azot użyto stali nierdzewnej. Dzięki kompletnemu wyposażeniu jest on od razu gotowy do pracy.
Dodatkowe wyposażenie dla jeszcze większej funkcjonalności i wygody użytkowania
Do zbiorników posiadamy opcjonalne wyposażenie / akcesoria:
- węże kriogeniczne,
- instalacje transferu ciekłego azotu,
- rękawice kriogeniczne,
- lance do nalewania ciekłego azotu,
- fartuchy, okulary, maski
Specyfikacja
| Średnica | 50,8 cm |
| Wysokość | 110 cm |
| Pojemność | 67 l |
| Masa Pustego Zbiornika | 71 kg |
| Maksymalna waga netto azotu | 54 kg |
| Maksymalna waga netto tlenu | 77 kg |
| Ciśnienie maksymalne | 1,5 bar |
| Generacja ciśnienia | TAK |
| Podstawa | Koła |