MB 450 HP
Specyfikacja
| Szerokość | 95,3 cm |
| Średnica | 76,2 cm |
| Wysokość | 216,5 cm |
| Długość | 95,3 cm |
| Pojemność | 441 l |
| Masa Pustego Zbiornika | 435 kg |
| Maksymalna waga netto azotu | 773 kg |
| Maksymalna waga netto tlenu | 913 kg |
| Maksymalna waga netto argonu | 1020 kg |
| Maksymalna waga netto dwutlenku węgla | 903 kg |
| Szybkość parowania (24h) | 1,25 % |
| Ciśnienie maksymalne | 24 bar |
| Generacja ciśnienia | NIE |
| Podstawa | Paleta |